Pokonaj okropną halitozę

image

"Przeraża mnie nieświeży oddech sąsiada".

Czy mieszkasz w Yuma, AZ lub w pobliżu? Nieświeży oddech to nie tylko problem osób starannie szczotkujących zęby w Yumie. Twoi sąsiedzi w Fortuna Foothills mogą spędzić cały dzień na myciu zębów, a i tak wyjdą z nieświeżym oddechem.

Ale dlaczego?

Jestem Dr. Dr. Mann z Yuma Family Dentist. Działam na rynku od 2012 roku. Moją specjalnością jest stomatologia estetyczna. W Yuma Family Dentist regularnie wykonujemy licówki porcelanowe i implanty dentystyczne. W ramach przysługi dla Yuma, AZ chciałbym poświęcić kilka minut, aby podzielić się z Państwem pewnymi spostrzeżeniami na temat nieświeżego oddechu i dać Państwa sąsiadom kilka miejsc, od których można zacząć, aby poprawić lub usunąć nieprzyjemny zapach.

Samo szczotkowanie zębów może nie usunąć cząsteczek jedzenia znajdujących się między zębami i w dziąsłach. Bakterie mogą się rozwijać i cuchnąć z miejsc ukrytych tylko pod nitką dentystyczną. Delikatne szczotkowanie dziąseł, boków jamy ustnej i języka, oprócz zębów, może sprawić różnicę.

Również jedzenie, które spożywają Twoi sąsiedzi, może mieć wpływ na powietrze, które wydalają. Cebula, czosnek i kawa mogą być widoczne w oddechu bez względu na to, ile czasu poświęca się na szczotkowanie zębów.

Choroby, infekcje i alergie mogą powodować problemy z wydzielaniem śliny, co z kolei zaburza kontrolę bakterii w jamie ustnej. Cukrzyca, niewydolność nerek, radioterapia, nieprawidłowe funkcjonowanie wątroby, suchość w jamie ustnej, a nawet kapanie z nosa mogą powodować nieprzyjemny zapach z ust.

Wreszcie, protezy zębowe lub aparaty ruchome również mogą być nośnikiem bakterii, które należy regularnie czyścić i odświeżać. Równowaga bakteryjna w jamie ustnej podlega ciągłym zmianom.

1. 1. Szczotkuj i nitkuj zęby, a także język, dziąsła i boki jamy ustnej.
2. Nieco mniej spożywaj cebulę i czosnek.
3. Zwracaj uwagę na kwestie zdrowotne.
4. Utrzymuj protezy zębowe w czystości.


To ostatnie jest dla Ciebie:

Ponownie, jestem dentystą Dr. Mann. Znajduje się pod adresem 1630 S Pacific Ave Ste 104 Yuma, AZ. Oferujemy stomatologię w sedacji, Invisalign, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów i stomatologię bez amalgamatu, aby wymienić tylko kilka z naszych niesamowitych usług dentystycznych.

Gabinet dentystyczny, o którym nie możesz się doczekać, aby opowiedzieć o nim swoim znajomym.

Skontaktuj się z Yuma Family Dentist:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365