Niech błyszczy zwycięski uśmiech

image

Zmagasz się z pożółkłymi, przebarwionymi, poplamionymi, a nawet wielokolorowymi zębami? Rozwiązaniem może być wybielanie zębów.

Takie nieprawidłowości są zazwyczaj nieskomplikowane do naprawienia, odwrócenia lub ominięcia. Oto kilka najważniejszych rzeczy, które warto wiedzieć o wybielaniu zębów w Yuma Family Dentist.

Jaśniejszy, bielszy uśmiech

Pozwól, aby nasz przyjazny personel stomatologiczny ocenił obecny stan Twojego uśmiechu i poprowadził Cię w kierunku jaśniejszego, bielszego wyglądu.

Zestaw do domowego wybielania zębów jest z pewnością tanią opcją wybielania zębów. Spotkaj się z dr Mann i będziemy pracować matematyki z tobą. Ile zestawów pozwoliłoby uzyskać takie same rezultaty jak u dentysty? Dostępna jest stomatologia w przystępnej cenie.

Pamiętaj, że na wspaniały uśmiech składa się coś więcej niż tylko bielsze zęby.

Gładki, jednolity kolor
Prostsze, jednolite ustawienie
Proporcjonalna wielkość zębów
Wygląd dziąseł
Brak odprysków i pęknięćUzyskaj jasne, nieskomplikowane odpowiedzi na temat wszystkich naszych procedur. Jeśli chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować leczenie stomatologiczne, ile kosztuje sedacja, ile kosztuje Invisalign, ile kosztuje stomatologia estetyczna, wybielanie zębów lub implanty stomatologiczne - po prostu zapytaj ekspertów z Yuma Family Dentist!

Znajdujemy się pod adresem 1630 S Pacific Ave Ste 104, Yuma, AZ 85365. Aby uzyskać niezawodną, wyrozumiałą opiekę, Dr. Mann DDS jest gotowy. Pozwól nam przejrzeć najbardziej skuteczne kroki, aby rozświetlić swój szczęśliwy, prawdziwy uśmiech. Zasługujesz na to, aby błyszczeć. Zadzwoń na konsultację już dziś! 928-783-0804

Kontakt Stomatolog Rodzinny Yuma:928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365